Öveges József - Vermes Miklós Fizikaverseny, II. forduló

Időpont

Öveges József - Vermes Miklós Fizikaversenyek, II. forduló
2023. március 13.

VII. osztály eredményei

Ssz. Név Iskola Felkészítő tanár  Ptsz.   Végl. ptsz.  Továbbjut
1 Sájter Klaus Petőfi Sándor Általános Iskola, Csíkszereda Bőjte Mária 6.45 6.45 igen
2 Gombos Domokos János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Popa Márta 6.40 6.40 igen
3 Varga Vivienn János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Popa Márta 6.40 6.40 igen
4 János Gergő Krisztián Petőfi Sándor Általános Iskola, Csíkszereda Bőjte Mária 6.15 6.15 igen
5 Gerendi Emma János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Popa Márta 6.00 6.00 igen
6 Gál-Bancsi Péter Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár Káptalan Erna 4.70 4.70 igen
7 Kocsis Botond Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Kozma Tamás 3.80 4.40 igen
8 Reszler-Fekete Boróka Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Pisak-Lukáts Katalin 3.70 4.40 igen
9 Gergely Árpád Gaál Mózes Általános Iskola, Barót Gál Katalin 4.20 4.00 igen
10 Ludescher Jázmin János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Popa Márta 3.80 3.80 igen
11 Soós Henzel Kata Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Pisak-Lukáts Katalin 3.60 3.60 igen
12 Goga Máté János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Popa Márta 3.60 3.60 igen
13 Kalló Lea János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Popa Márta 3.60 3.60 igen
14 Kulcsár Orsolya Simion Barnutiu Általános Iskola Faluvégi Melánia 4.00 3.00 nem
15 Gündisch Kata János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Popa Márta 3.50   nem
16 Lovász Petra János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Popa Márta 3.30   nem
17 Kocsis Fruzsina Páter Godó Mihály Általános Iskola, Nagyenyed Almási Zsuzsanna 3.00   nem
18 Vajda Márk Alexandriu Ceușianu Ált. Iskola, Szászrégen Papp Botond 2.90   nem
19 Hadnagy Anita János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Herczeg Ágnes 2.70   nem
20 Ari Fruzsina Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Juhász Paulina 2.60   nem
21 Jankó Szép Tamás Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Juhász Paulina 2.55   nem
22 Sámi Richárd Wesselényi Református Liceum Kovács Nikoletta 2.50   nem
23 Ábrahám Miklós Apáczai Csere János Elméleti Líceum, Kolozsvár Bárdos László 2.40   nem
24 Farcádi Zselyke Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy Lőrincz Enikő Éva 2.30   nem
25 Szároz Tünde Mikes Kelemen Líceum, Sepsiszentgyörgy Kolumbán Laura Szidónia 2.30   nem
26 Köteles Zétény Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad Vári Enikő 2.30   nem
27 Üveges István Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad Vári Enikő 2.30   nem
28 Benedek Dávid Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad Vári Enikő 2.20   nem
29 Fazakas Abigél Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy Lőrincz Enikő Éva 2.10   nem
30 Gál Dávid Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy Lőrincz Enikő Éva 2.10   nem
31 Török Szófia Mikes Kelemen Líceum, Sepsiszentgyörgy Kolumbán Laura Szidónia 2.10   nem
32 Veres Antónia Nagykárolyi Elméleti Líceum Nagy Katalin 2.10   nem
33 Soós Nimród Ádám Apáczai Csere János Elméleti Líceum, Kolozsvár Bárdos László 2.10   nem
34 Dálnoki Anita Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy Lőrincz Enikő Éva 2.00   nem
35 Nagy Tamás Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Juhász Paulina 1.95   nem
36 Sivadó Dominik Nagykárolyi Elméleti Líceum Nagy Katalin 1.90   nem
37 Szasz Dorottya Nagykárolyi Elméleti Líceum Nagy Katalin 1.90   nem
38 Süveg Lenard Nagykárolyi Elméleti Líceum Nagy Katalin 1.80   nem
39 Madarász-Kovács András Zoltán Apáczai Csere János Elméleti Líceum, Kolozsvár Bárdos László 1.70   nem
40 Ilyés Szabolcs Református Kollégium, Sepsiszentgyörgy Albert Balázs 1.60   nem
41 Kárász-Kiss Gergő Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár Káptalan Erna 1.60   nem
42 Templfli Zsuzsanna Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad Vári Enikő 1.50   nem
43 Pap Csongor Nagy Mózes Elméleti Liceum, Kézdivásárhely Kovács Zsuzsánna 1.50   nem
44 Tőkés Dávid Apáczai Csere János Elméleti Líceum, Kolozsvár Bárdos László 1.50   nem
45 Nagy Attila Csaba Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy Lőrincz Enikő Éva 1.40   nem
46 Balogh Csongor Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy Lőrincz Enikő Éva 1.30   nem
47 László Tamás Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy Lőrincz Enikő Éva 1.30   nem
48 Daczó Füzi Loránt Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy Lőrincz Enikő Éva 1.30   nem

 

VIII. osztály eredményei

Ssz. Név Iskola Felkészítő tanár Ptsz. Végl. ptsz. Továbbjut
1 Ruff Brigitta Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár Csillag Péter 8.95 8.95 igen
2 Dénes Máté Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Juhász Paulina 8.15 8.15 igen
3 Szűcs Mátyás Nagykárolyi Elméleti Líceum Nagy Katalin 7.40 7.40 igen
4 Jámbor Anna Arany János Elméleti Líceum Kiss Mária 7.40 7.40 igen
5 Orbán Dalma Johanna János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Herczeg Ágnes 7.30 7.30 igen
6 Gáll Árpád Jósika Miklós Elméleti Líceum, Torda Péter Erzsébet 7.15 7.15 igen
7 Kiss Csongor János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Herczeg Ágnes 6.65 6.65 igen
8 Imre Zoltán Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Szász Ágota Judit 6.40 6.40 igen
9 Nagy Péter Dr. Bernádi György" Ált. Iskola, Marosvásárhely Miholcsa Gyula 6.30 6.30 igen
10 Pávai Marosi Kinga Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Szász Ágota Judit 6.20 6.20 igen
11 Fazakas Levente Wesselényi Református Liceum Kovács Nikoletta 6.00 6.00 igen
12 Gazda Imola Flóra János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Herczeg Ágnes 5.70 5.70 igen
13 Pálosi Adél Bernadett Dr. Bernádi György" Ált. Iskola, Marosvásárhely Miholcsa Gyula 5.60 5.60 nem
14 Barna Norbert Apáczai Csere János Elméleti Líceum, Kolozsvár Bárdos László 5.50 5.50 nem
15 Mák Borbála Nagykárolyi Elméleti Líceum Nagy Katalin 5.10 5.10 nem
16 Nagy Zsófia Mezőfényi Általános Iskola Ludescher Eleonóra 5.00   nem
17 Mester Zsolt Alexandriu Ceușianu Ált. Iskola, Szászrégen Papp Botond 4.90   nem
18 Szabó Dániel Fülöp Áron Általános Iskola, Felsőboldogfalva Kapusi Hajnal 4,90   nem
19 Kelemen Dávid Olivér János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Herczeg Ágnes 4.90   nem
20 Német Botond Apáczai Csere János Elméleti Líceum, Kolozsvár Bárdos László 4.65   nem
21 Hella Johanna Nagy Mózes Elméleti Liceum, Kézdivásárhely Kovács Zsuzsánna 4.40   nem
22 Varga Laura Gaál Mózes Általános Iskola, Barót Gál Katalin, Jakab Attila 4.30   nem
23 Bálint Tamás János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Herczeg Ágnes 4.25   nem
24 Pap Kriszta Bolyai Farkas Elméleti Líceum,  Marosvásárhely Szász Ágota Judit 4.00   nem
25 Németh Hunor Kelemen Didák Általános Iskola Tamás Károly 3.90   nem
26 Székely Márton Kelemen Didák Általános Iskola Tamás Károly 3.90   nem
27 Kiss Ákos Róbert János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Herczeg Ágnes 3.90   nem
28 Gergely Albert János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Herczeg Ágnes 3.70   nem
29 Kassay Ákos János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Herczeg Ágnes 3.65   nem
30 Jakab-Pali Roland Péter János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Herczeg Ágnes 3.55   nem
31 Ráduly Zsolt Gaál Mózes Általános Iskola, Barót Gál Katalin, Jakab Attila 3.50   nem
32 Balogh Szabolcs Botond Mikes Kelemen Líceum, Sepsiszentgyörgy Kolumbán Laura Szidónia 3.32   nem
33 Fekete Attila Mikes Kelemen Líceum, Sepsiszentgyörgy Kolumbán Laura Szidónia 3.10   nem
34 Gelmarean-Vig Márk Dominik János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Herczeg Ágnes 3.10   nem
35 Ioachim  Olivér Mikes Kelemen Líceum, Sepsiszentgyörgy Kolumbán Laura Szidónia 3.00   nem
36 Todor Gergő Mikes Kelemen Líceum, Sepsiszentgyörgy Kolumbán Laura Szidónia 2.90   nem
37 Mátyás Alpár Kelemen Didák Általános Iskola Tamás Károly 2.60   nem
38 Kovács Péter Nagy Mózes Elméleti Liceum, Kézdivásárhely Kovács Zsuzsánna 2.00   nem

 

XI. osztály eredményei

Ssz. Név Iskola Felkészítő tanár Ptsz. Végl. ptsz. Továbbjut
1 Tordai Krisztián Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely Székely Zoltán 9,50 9,50 igen
2 György  Mátyás-Gergő Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely Székely Zoltán 9,40 9,40 igen
3 Zsebe Zsuzsánna Bethlen Gábor Kollégium Demény Ida 9.10 9.10 igen
4 Géváld Dániel Mátyás János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Popa Marta 9.05 9.05 igen
5 Bücs Máté Nagykárolyi Elméleti Líceum Zsidó Sándor 8.60 8.60 igen
6 Fábián Botond Nagy Mózes Elméleti Liceum, Kézdivásárhely Csák László 8.60 8.60 igen
7 Juhász Aba János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Popa Marta 8.50 8.50 igen
8 Molnár Katalin Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely Székely Zoltán 8,30 8,30 igen
9 Lokodi Gergely Bence Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Szász Ágota Judit 8.00 8.00 igen
10 Antal Áron Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely Székely Zoltán 7,80 7,80 igen
11 Jakab Ede Krisztián Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Kozma Tamás 7.60 7.60 igen
12 Gündisch Anna János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Popa Marta 7.45 7.45 igen
13 Forika Milán Salamon Ernő Gimnázium, Gyergyószentmiklós Simó Zsuzsanna 7.30 7.30 nem
14 Kanabé Áron Nagy Mózes Elméleti Liceum, Kézdivásárhely Csák László 7.10 7.10 nem
15 Sándor Boldizsár János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Popa Márta 7.05   nem
16 Csete Borbála János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Popa Marta 7.00   nem
17 Ráncsa Krisztián Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár Csillag Péter 7.00   nem
18 Gündisch Balázs János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Popa Marta 6.85   nem
19 Kraűtner Norbert-Arnold Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Kozma Tamás 6.70   nem
20 Gaál Tamás Márton Áron Főgimnázium, Csíkszereda Kovács Zsuzsa 6.60   nem
21 Furu Ákos János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Popa Marta 6.50   nem
22 Gáspár Mátyás-István Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Pisak-Lukáts Katalin 6.30   nem
23 Dragos Roland Nagykárolyi Elméleti Líceum Zsidó Sándor 6.30   nem
24 Dobay-Pataky Csaba Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely Székely Zoltán 6.30   nem
25 Péter Hanna Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár Bartyik Zita 6.25   nem
26 Domokos Anna-Mária Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely László József 6.10   nem
27 Turós Sarolta Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Dávid Anna 6.10   nem
28 Boda Blanka Zsófia Silvania Főgimnázium, Zilah Faluvégi Ervin Zoltán 6.10   nem
29 Jakab Zoltán Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Dávid Anna 6.00   nem
30 Sawaya Kevin Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely Tamás Szilárd 5.80   nem
31 Pákai Imola János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Popa Márta 5.75   nem
32 Bálint Mátyás János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Popa Marta 5.70   nem
33 Tekse Hunor Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely László József 5.50   nem
34 Madaras Virág  Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár Csillag Péter 5.25   nem
35 Bartha Előd Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely László József 5.20   nem
36 Szőcs Dávid Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely László József 5.10   nem
37 Daradici András Téglás Gábor Elméleti Líceum, Déva Tofalvi Emese Ildikó 5.10   nem
38 Szatmári András János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Popa Marta 5.05   nem
39 Szász Csongor Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely Tamás Szilárd 5.00   nem
40 Boros Katalin Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely Székely Zoltán 5,00   nem
41 Gergely Botond Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely Tamás Szilárd 4.80   nem
42 Püsök Roland Silvania Főgimnázium, Zilah Faluvégi Ervin Zoltán 4.60   nem
43 Bogdán Endre Silvania Főgimnázium, Zilah Faluvégi Ervin Zoltán 4.55   nem
44 Péter Máté Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy Pető Mária 4.50   nem
45 Brassai Csanád Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely László József 4.50   nem
46 Domahidi Adél Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely László József 4.50   nem
47 Nagy Tamás Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Pisak-Lukáts Katalin 4.40   nem
48 Szilágyi Ákos János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Popa Marta 4.40   nem
49 Mikó Lenke Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár Csillag Péter 4.40   nem
50 Kiss Anita-Orsolya Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Szász Ágota Judit 4.30   nem
51 Domokos László Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Kozma Tamás 4.20   nem
52 Somodi Tamás-István Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Szász Ágota Judit 4.20   nem
53 Fikó Roland Márton Áron Főgimnázium, Csíkszereda Kovács Zsuzsa 4.20   nem
54 Losonczi Henrietta Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Szász Ágota Judit 4.10   nem
55 Király Áron Silvania Főgimnázium, Zilah Faluvégi Ervin Zoltán 4.10   nem
56 Bónizs Boglárka Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad Bogdán Károly 4.10   nem
57 Kovács Kristóf  Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad Bogdán Károly 4.10   nem
58 Szőcs Gáspár Salamon Ernő Gimnázium, Gyergyószentmiklós Simó Zsuzsanna 4.10   nem
59 Kovács Eszter Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár Csillag Péter 4.10   nem
60 Képiró Orsolya Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár Csillag Péter 4.00   nem
61 Fülöp Ábel Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely László József 3.90   nem
62 Kele Botond Márton Áron Főgimnázium, Csíkszereda Péli Bálint 3.90   nem
63 Tolmács András Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Szilágyi Czumbil Judit 3.85   nem
64 Furu Dorottya Kolozsvári Református Kollégium, Kolozsvár Csillag Péter 3.85   nem
65 Lökős Edith Réka Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Szilágyi Czumbil Judit 3.80   nem
66 Bárdos Ingrid Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad Bogdán Károly 3.80   nem
67 Barta Norbert Nagy Mózes Elméleti Liceum, Kézdivásárhely Csák László 3.80   nem
68 Dimény-Haszmann Örs Nagy Mózes Elméleti Liceum, Kézdivásárhely Csák László 3.80   nem
69 Sallai Boglárka Hanna Silvania Főgimnázium, Zilah Faluvégi Ervin Zoltán 3.70   nem
70 Dobai Hanna Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Szilágyi Czumbil Judit 3.70   nem
71 Harai Anna Nagy Mózes Elméleti Liceum, Kézdivásárhely Csák László 3.70   nem
72 Klein Aliz Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Szilágyi Czumbil Judit 3.65   nem
73 Kovács Nimród Segítő Mária Rom.Kat.Líceum Csíkszereda Neacsu Éva 3.60   nem
74 Borsos Barnabás Salamon Ernő Gimnázium, Gyergyószentmiklós Simó Zsuzsanna 3.60   nem
75 Szováti Eliza Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár Csillag Péter 3.60   nem
76 Horvath Fülöp Apáczai Csere János Elméleti Líceum, Kolozsvár Bárdos László 3.55   nem
77 Kovács Edina Kolozsvári Református Kollégium, Kolozsvár Csillag Péter 3.55   nem
78 Kacsó Annet Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Dávid Anna 3.50   nem
79 Kovásznai Alex Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Pisak-Lukáts Katalin 3.50   nem
80 Katona Dalma Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Szilágyi Czumbil Judit 3.50   nem
81 Biró Boglárka Nagy Mózes Elméleti Liceum, Kézdivásárhely Csák László 3.50   nem
82 Dorka Fábián Eszter Kolozsvári Református Kollégium, Kolozsvár Csillag Péter 3.50   nem
83 Szabó Roland Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Szilágyi Czumbil Judit 3.45   nem
84 Ruzsa Csanád Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár Csillag Péter 3.45   nem
85 Salamon Zoltán Téglás Gábor Elméleti Líceum, Déva Tofalvi Emese Ildikó 3.40   nem
86 Cseh Virág Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Szilágyi Czumbil Judit 3.40   nem
87 Strenti Rebeka Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Szilágyi Czumbil Judit 3.40   nem
88 Füzi Magor Segítő Mária Rom.Kat.Líceum Csíkszereda Neacsu Éva 3.40   nem
90 Lászlóffy Bálint Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely Tamás Szilárd 3.40   nem
91 Móré Bence Nagy Mózes Elméleti Liceum, Kézdivásárhely Csák László 3.30   nem
92 Lazăr Alexandra Mikes Kelemen Líceum, Sepsiszentgyörgy Kolumbán Laura Szidónia 3.20   nem
93 Tofalvi Endre Téglás Gábor Elméleti Líceum, Déva Tofalvi Emese Ildikó 3.20   nem
94 Héja Ervin Kolozsvári Református Kollégium, Kolozsvár Csillag Péter 3.20   nem
95 Györgydeák Renáta Salamon Ernő Gimnázium, Gyergyószentmiklós Lakatos Mihály 3.20   nem
96 András István Dénes Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Pisak-Lukáts Katalin 3.10   nem
97 Balla Norbert Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Pisak-Lukáts Katalin 3.10   nem
98 Szilágyi Dénes Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Juhász Paulina 3.10   nem
99 Lovász András-Máté Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár Káptalan Erna 3.10   nem
100 Burian Gurzó Szabolcs Kolozsvári Református Kollégium, Kolozsvár Csillag Péter 3.05   nem
101 Jancsó Bálint Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy Lőrincz Enikő Éva 3.00   nem
102 Kis Csongor Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy Lőrincz Enikő Éva 3.00   nem
103 Balázs Kamilla Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár Csillag Péter 3.00   nem
104 Szakács Levente Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár Káptalan Erna 2.95   nem
105 Albert Dániel Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely László József 2.90   nem
106 Halász Emma Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Szilágyi Czumbil Judit 2.90   nem
107 Berei Andrea Márton Áron Főgimnázium, Csíkszereda Péli Bálint 2.90   nem
108 Illés Jácint Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad Takács Péter 2.90   nem
109 Pál Gergő  Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy Pető Mária 2.80   nem
110 Nagy Balázs Nagy Mózes Elméleti Liceum, Kézdivásárhely Csák László 2.80   nem
111 Nagy Gréta Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Juhász Paulina 2.75   nem
112 Farkas Hanna Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Dávid Anna 2.70   nem
113 Szikszai Balázs Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár Káptalan Erna 2.70   nem
114 Deák Gyula Dávid Mikes Kelemen Líceum, Sepsiszentgyörgy Kolumbán Laura Szidónia 2.60   nem
115 Csiki Edvárd Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Dávid Anna 2.60   nem
116 Fülöp Krisztián Zsolt Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Kozma Tamás 2.60   nem
117 Korcsmáros Zsófia Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Juhász Paulina 2.60   nem
118 Majla Panna Márton Áron Főgimnázium, Csíkszereda Kovács Zsuzsa 2.60   nem
119 Sipos Krisztián Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Szilágyi Czumbil Judit 2.50   nem
120 Fodor Vivien Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad Takács Péter 2.50   nem
121 Portik Gábris Richárd Salamon Ernő Gimnázium, Gyergyószentmiklós Simó Zsuzsanna 2.50   nem
122 Pákh Annamária Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Juhász Paulina 2.40   nem
123 Barnutiu Lucas Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár Csillag Péter 2.40   nem
124 Lázár-Kiss Boróka Mikes Kelemen Líceum, Sepsiszentgyörgy Téglás Ákos 2.30   nem
125 Simon Gergő Márk Mikes Kelemen Líceum, Sepsiszentgyörgy Kolumbán Laura Szidónia 2.30   nem
126 Heil Bettina Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Juhász Paulina 2.30   nem
127 Diós Alexandra Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad Takács Péter 2.30   nem
128 Geng Emőke Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Szilágyi Czumbil Judit 2.20   nem
129 Iuhos David  Református Gimnázium,Szatmárnémeti Képiró Ágota 2.15   nem
130 Szakács József Márton Áron Főgimnázium, Csíkszereda Kovács Zsuzsa 2.10   nem
131 Djindjo Máté Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Szilágyi Czumbil Judit 2.05   nem
132 Fenyák Zsófia Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Szilágyi Czumbil Judit 1.90   nem
133 Gotczman Márk Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Szilágyi Czumbil Judit 1.90   nem
134 Albert Eszter Apáczai Csere János Elméleti Líceum, Kolozsvár Bárdos László 1.90   nem
135 Szőke Dóra-Zóofia Kolozsvári Református Kollégium, Kolozsvár Csillag Péter 1.90   nem
136 Andrási Orsolya Kolozsvári Református Kollégium, Kolozsvár Csillag Péter 1.85   nem
137 Kocsis Rebeka Mikes Kelemen Líceum, Sepsiszentgyörgy Téglás Ákos 1.70   nem
138 Nagy Ádám Hunor Mikes Kelemen Líceum, Sepsiszentgyörgy Téglás Ákos 1.70   nem
139 Tűzes László Roland Mikes Kelemen Líceum, Sepsiszentgyörgy Kolumbán Laura Szidónia 1.70   nem
140 Czégényi Viktória Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Juhász Paulina 1.70   nem
141 Kovács Krisztina Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Juhász Paulina 1.60   nem
142 Orendi Schmidt Dóra Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Szilágyi Czumbil Judit 1.60   nem
143 Bartha Dominik Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad Takács Péter 1.60   nem
144 Baló Norbert Mikes Kelemen Líceum, Sepsiszentgyörgy Kolumbán Laura Szidónia 1.50   nem
145 Ábrahám Ádám Segítő Mária Rom.Kat.Líceum Csíkszereda Neacsu Éva 1.40   nem
146 Barra Antonia Andrea  Református Gimnázium, Szatmárnémeti Képiró Ágota 1.30   nem
147 Tanászi Beáta Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Dávid Anna 0.00   nem

 

X. osztály eredményei

Ssz. Név Iskola Felkészítő tanár Ptsz. Végl. ptsz. Továbbjut
1 Szenkovits Ervin János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Popa Márta 9.600 9.600 igen
2 Dezső Szilárd Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy Pető Mária 9.25 9.25 igen
3 Bencze Mátyás Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely Székely Zoltán 8,30 8,30 igen
4 Lóga Patrik Silvania Főgimnázium, Zilah Faluvégi Ervin Zoltán 8.20 8.20 igen
5 Szilágyi Szilárd Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Kozma Tamás 8.00 8.00 igen
6 Albert Dávid Márton Áron Főgimnázium, Csíkszereda Péli Bálint 7.80 7.80 igen
7 Kurkó Orsolya Segítő Mária Rom.Kat.Líceum Csíkszereda Neacsu Éva 7.00 7.00 igen
8 Țepuc Tünde Márton Áron Főgimnázium, Csíkszereda Péli Bálint 6.80 6.80 igen
9 Juhos Árpád János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Popa Márta 6.80 6.80 igen
10 Tasnádi Balázs János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár  Popa Márta 6.60 6.60 igen
11 Pieldner Ádám Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy Pető Mária 6.575 6.575 igen
12 Simon Dorottya Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Pisak-Lukáts Katalin 6.50 6.50 igen
13 Kerekes-Máthé Éva Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Szász Ágota Judit 6.40 6.40 nem
14 Szilágyi Zsuzsanna-Tímea Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Kozma Tamás 6.40 6.40 nem
15 Mák Andor Nagykárolyi Elméleti Líceum Zsidó Sándor 6.35 6.35 nem
16 Fancsali Orsolya Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely Székely Zoltán 6,30   nem
17 Dimény Gergő Nagy Mózes Elméleti Liceum, Kézdivásárhely Csák László 6.20   nem
18 Bodor Dávid Márton Áron Főgimnázium, Csíkszereda Péli Bálint 5.90   nem
19 Gábor Tamás Segítő Mária Rom.Kat.Líceum Csíkszereda Neacsu Éva 5.80   nem
20 Daroczi Biborka Kolozsvári Református Kollégium, Kolozsvár Csillag Péter 5.50   nem
21 Vitos Bendegúz Márton Áron Főgimnázium, Csíkszereda Péli Bálint 5.40   nem
22 Pap Edmond Olivér Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Pisak-Lukáts Katalin 5.30   nem
23 Mihály Alexandra Márton Áron Főgimnázium, Csíkszereda Péli Bálint 5.30   nem
24 Pálfi Viktória Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely Tamás Szilárd 5.20   nem
25 Mészáros Apolka Segítő Mária Rom.Kat.Líceum, Csíkszereda Neacsu Éva 5.10   nem
26 Gál Bence Nagy Mózes Elméleti Liceum, Kézdivásárhely Csák László 5.10   nem
27 Domokos Hunor-Tas Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy Pető Mária 4.90   nem
28 Fábián Julianna Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Szász Ágota Judit 4.80   nem
29 Domokos Márk-Zoltán Márton Áron Főgimnázium, Csíkszereda Péli Bálint 4.80   nem
30 Kocsis Antal Nagy Mózes Elméleti Liceum, Kézdivásárhely Csák László 4.80   nem
31 Hatos Csaba Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely Tamás Szilárd 4.60   nem
32 Máthé Anita Nagy Mózes Elméleti Liceum, Kézdivásárhely Csák László 4.60   nem
33 Tóth Patrik Krisztián Silvania Főgimnázium, Zilah Faluvégi Ervin Zoltán 4.50   nem
34 Monda Antonio Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Kozma Tamás 4.30   nem
35 Szász Tamás-László Márton Áron Főgimnázium, Csíkszereda Péli Bálint 4.30   nem
36 György Boróka-Éva Márton Áron Főgimnázium, Csíkszereda Péli Bálint 4.30   nem
37 Koncsag Szilárd Salamon Ernő Gimnázium, Gyergyószentmiklós Simó Zsuzsanna 4.30   nem
38 Bene Hunor Zsolt Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Szász Ágota Judit 4.00   nem
39 Sebesi Bence Jozsef Hám János Teológiai Liceum, Szatmárnémeti Varga György 4.00   nem
40 Gyerő Soma Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely Székely Zoltán 4,00   nem
41 Madaras Ágota Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Szász Ágota Judit 3.90   nem
41 Gergely Dalma Júlia Silvania Főgimnázium, Zilah Faluvégi Ervin Zoltán 3.80   nem
42 Vitos Viktória Márton Áron Főgimnázium, Csíkszereda Péli Bálint 3.80   nem
43 Nagy Kinga Márton Áron Főgimnázium, Csíkszereda Péli Bálint 3.60   nem
44 Bakos Csongor Márton Áron Főgimnázium, Csíkszereda Péli Bálint 3.60   nem
45 Dancea Marc Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely Tamás Szilárd 3.60   nem
46 Nagy Elemér Salamon Ernő Gimnázium, Gyergyószentmiklós Lakatos Mihály 3.60   nem
47 Kiss Emma Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Szász Ágota Judit 3.40   nem
48 Domokos István Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely Tamás Szilárd 3.20   nem
49 Vargyas Balázs Salamon Ernő Gimnázium, Gyergyószentmiklós Lakatos Mihály 3.20   nem
50 Ferencz Zorgel Boglárka Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Szász Ágota Judit 3.10   nem
51 Demjén Eszter Silvania Főgimnázium, Zilah Faluvégi Ervin Zoltán 3.10   nem
52 Szőcs Krisztina Márton Áron Főgimnázium, Csíkszereda Péli Bálint 3.00   nem
53 Gáll Kristóf Salamon Ernő Gimnázium, Gyergyószentmiklós Lakatos Mihály 3.00   nem
54 Agh József Jósika Miklós Elméleti Líceum, Torda Péter Erzsébet 3.00   nem
55 Nagy Magor Zoltán Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely László József 2.90   nem
56 Rák Réka Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Szilágyi Czumbil Judit 2.90   nem
57 Székely Sebestyén Salamon Ernő Gimnázium, Gyergyószentmiklós Lakatos Mihály 2.90   nem
58 Hompoth Renáta Salamon Ernő Gimnázium, Gyergyószentmiklós Simó Zsuzsanna 2.80   nem
59 Barta-Zágoni Csongor Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely László József 2.70   nem
60 Papp Iringó Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely László József 2.60   nem
61 Bálint Réka  Silvania Főgimnázium, Zilah Faluvégi Ervin Zoltán 2.60   nem
62 Sipos Ádám Téglás Gábor Elméleti Líceum, Déva Tofalvi Emese Ildikó 2.60   nem
63 Bajkó Péter Salamon Ernő Gimnázium, Gyergyószentmiklós Lakatos Mihály 2.60   nem
64 Újlaki Márk Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Szilágyi Czumbil Judit 2.50   nem
65 Nagy Kincső Segítő Mária Rom.Kat.Líceum Csíkszereda Neacsu Éva 2.50   nem
66 Markovics Gergő Áron Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely László József 2.40   nem
67 Félegyházi Dávid Református Gimnázium,Szatmárnémeti Képiró Ágota 2.20   nem
68 Koszta Zoltán Salamon Ernő Gimnázium, Gyergyószentmiklós Simó Zsuzsanna 2.20   nem
69 Mezei Rebeka Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Szilágyi Czumbil Judit 2.10   nem
70 Csibi István Salamon Ernő Gimnázium, Gyergyószentmiklós Simó Zsuzsanna 2.10   nem
71 Téglás Csongor Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely László József 2.00   nem
72 Háromszéki Áron Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely László József 1.90   nem
73 Forizs Márk Református Gimnázium, Szatmárnémeti Képiró Ágota 1.90   nem
74 Szabó Tamás Református Kollégium, Sepsiszentgyörgy Albert Balázs 1.80   nem
75 Zilahi Kató Péter Hám János Teológiai Liceum, Szatmárnémeti